Главная Электронное обучение Пройшов запуск спільного проекту дистанційного онлайн-навчання edX в Америці (вільне, безкоштовне, якісне і максимально доступне навчання)

Вопрос-ответ

Оценка точности результатов имитационного моделирования Важное значение для эффективного использования модели имеет оценка ее пригодности. На этом этапе...

Результаты тестов

Результаты тестов
<->(ГП) Тема 01. Транспортные характеристики грузов (26 тест.заданий) 69.23 %
<->(ГП) Тема 02. Тара и упаковка (14 тест.заданий) 71.43 %
<->(ГП) Тема 03. Маркировка грузов (10 тест.заданий) 50.00 %
Перейти к тестам

Разместить рекламу на сайте

Пройшов запуск спільного проекту дистанційного онлайн-навчання edX в Америці (вільне, безкоштовне, якісне і максимально доступне навчання)

05.05.2012 08:15

Представники Гарвардського Університету і Массачусетського технологічного інституту на прес-конференції в Кембриджі (США) у середу, 2 травня оголосили про запуск спільного проекту дистанційного онлайн-навчання edX. Про це повідомляється на сайтах навчальних закладів та самого проекту.

 

 

За словами представників вузів, вони збираються влаштувати "революцію в онлайн навчанні", зробивши його вільним, безкоштовним, якісним і максимально доступним, повідомляє TCH.ua

Під онлайн-навчанням ідеологи проекту розуміють не просто відеокурси лекцій, а цілий комплекс дистанційних уроків, що включає тести, спілкування в групах та контроль з боку викладача. Для цього автори edX планують створити спеціальне програмне забезпечення, яке не тільки контролює весь процес навчання, а й аналізує поведінку учнів з метою поліпшення існуючих програм, в тому числі й очних.

Створене ПО автори обіцяють зробити вільним і закликають інші навчальні заклади ним скористатися.

За словами творців edX, основним пріоритетом для них є поліпшення якості очної освіти. Планується, що створена онлайн-система допоможе очним студентам обох ВНЗ краще освоювати матеріал.

Проект носить, перш за все, експериментальний характер. В якості підготовчого етапу Массачусетський інститут протягом року проводив пілотний проект MITx, який користувався дуже великою популярністю.

На розвиток edX кожен з інститутів виділив по 30 мільйонів доларів. Творці планують розширювати партнерство і залучати до нього інші навчальні заклади.

Керівництво проектом буде здійснюватися президентом, який призначається опікунською радою. Першим головою edX став Анант Агарвал, професор інженерної електроніки та інформатики Массачусетського інституту.

До проекту планується залучити до мільярда студентів по всьому світу. Навчання в edX буде безкоштовним, проте учні, які показали хороші результати і хочуть отримати відповідний сертифікат, повинні будуть внести за нього невелику плату.

 

Джерело: http://vidgolos.com/
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:

Обновлено 01.05.2013 18:59
 

Ваше мнение

Какая форма образования для Вас предпочтительна?

Образование в сфере логистики и транспорта Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Seo анализ сайта