Главная Новости, события Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України повідомляє про оприлюднення проекту Положення про депозитарій електронних освітніх ресурсів

Вопрос-ответ

Этапы проектирования логистических систем В соответствии с методологией системного подхода и системного анализа в проектировании логистических систем...

Результаты тестов

Результаты тестов
<->(Лог-ТТ) Тема 04. Управление запасами (21 тест.заданий) 38.10 %
<->(ГП) Тема 02. Тара и упаковка (14 тест.заданий) 28.57 %
<->(ГП) Тема 02. Тара и упаковка (14 тест.заданий) 28.57 %
Перейти к тестам

Разместить рекламу на сайте

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України повідомляє про оприлюднення проекту Положення про депозитарій електронних освітніх ресурсів
02.12.2012 10:02

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України повідомляє про оприлюднення 27 листопада 2012 року на офіційному веб-сайті (рубрика «Громадське обговорення») проекту Положення про депозитарій електронних освітніх ресурсів.

Проект Положення розроблено на виконання Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року з метою створення депозитарію для зосередження в одному місці і надання доступу до сучасних електронних освітніх ресурсів, призначених для викладання різних дисциплін відповідно до державних освітніх стандартів та самостійної роботи учнів.

Зазначений документ розроблявся із залученням місцевих органів управління освітою, представників заінтересованих центральних органів виконавчої влади та громадськості.

У проекті Положення визначається поняття базового термінологічного апарату, порядок розробки та організації депозитарію електронних освітніх ресурсів  для дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти..

Пропонуємо заінтересованим центральним органам виконавчої влади, іншим юридичним і фізичним особам подавати пропозиції та зауваження в електронному вигляді за адресою: e-mail eduikt@gmail.com, тел. (044) 248-18-16. Мельник Оксана Миколаївна.

 

Джерело: http://pedpresa.com/
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Образование в сфере логистики и транспорта Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Seo анализ сайта