Главная Новости, события Найоригінальніші школи у світі (школа без уроків, школа пригод, плавуча школа)

Вопрос-ответ

Расскажите о концепции и принципах логистики Концепция - система взглядов, то или иное понимание явлений, процессов; основной, конструктивный принцип...

Результаты тестов

Результаты тестов
<->(ПП) Тема 02. Спрос на пассажирские перевозки (26 тест.заданий) 50.00 %
<->(Лог-М) Тема 10. Складська логістика (10 тест.завдань) 30.00 %
<->(ГП) Тема 08. Методы организации движ. и работы экипажей тр. ср. (28 тест.заданий) 39.29 %
Перейти к тестам

Разместить рекламу на сайте

Найоригінальніші школи у світі (школа без уроків, школа пригод, плавуча школа)

23.05.2013 20:15

Звичайні школи ніколи не приваблювали дітей, адже навчання у них асоціюється із нудьгою, а задоволення ніякого не приносить. Проте, у світі є навчальні заклади, які могли юб здивувати найбільш вибагливу малечу та батьків своє незвичайністю, креативністю, а часто - й суперечливістю.

1. Саммерхілл, школа без уроків. Саффолк, Великобританія

Самерхілл (до речі, одну з найстаріших у світі шкіл) заснував в 1921 році педагог і письменник Олександр Ніл, який поставив логічне запитання: чому під час уроку діти повинні сидіти нерухомо, хоча не кожен дорослий витримає 45 хвилин сидіння з прямою спиною? Діти живуть тут, як в інтернаті. Уроки організовані за принципом майстерень або групових класів. Діти можуть ходити на уроки, а можуть їх не відвідувати. Така позиція у багатьох викликає обурення. Але навіть діти, які у звичайних школах вчилися на двійки, відчувши, що їх свободу не обмежують стають відмінниками.

2. Watershed School - Школа пригод, Колорадо, США

Навчання в Watershed нагадує грандіозну пригоду тривалістю в кілька років. Звичайно, діти займаються і звичайними предметами, на кшталт математики та англійської мови, проте ці заняття можна стерпіти заради навчальних експедицій, які тут вважають найпродуктивнішим методом освіти.

3. Плавуча школа, село Компонг Луонг, Камбоджа

Адреса цієї школи - Камбоджа, озеро Тонлесап, село Компонг Луонг. Камбоджійське озеро Тонлесап, неподалік від якого знаходиться знаменитий храмовий комплекс Ангкор Ват, вважається найбільшим прісним водоймищем Індокитайського півострова. Його навіть називають "внутрішнім морем". На поверхні озера знаходиться знаменита пам'ятка Камбоджі - плавуча село Компонг Луонг: житлові будинки, кафе, магазинчики і школа. Забезпечувати дітей допомагають туристи. Кожна приїжджає сюди група жалісливих європейців скуповує всі товари з місцевих крамниць і буквально завалює школярів іграшками, канцтоварами та солодощами.

 

Джерело: http://nashamama.com
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Ваше мнение

Какая форма образования для Вас предпочтительна?

Образование в сфере логистики и транспорта Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Seo анализ сайта