Главная Новости, события В Україні 40% випускників вищих навчальних закладів працюють не за своєю спеціальністю

Вопрос-ответ

В чем заключается концепция совершенного заказа Обязательное условие качества логистики - делать все правильно, причем с первого...

Результаты тестов

Результаты тестов
<->(БТТ-2013) Бакалаврський екзамен - Взаємодія видів транспорту (52 тест.завдань) 50.00 %
<->(ВВТ-2013) Комлексна контрольна робота (25 тест.завдань) 44.00 %
<->(ВВТ-2013) Модуль 1. Організація взаємодії видів транспорту та характеристика технічної і технологічної сфери взаємодії (38 тест.завдань) 36.84 %
Перейти к тестам

Разместить рекламу на сайте

В Україні 40% випускників вищих навчальних закладів працюють не за своєю спеціальністю
31.03.2012 23:30

Як повідомив перший заступник міністра соціальної політики України Василь Надрага під час “круглого столу” в Києві, 40% випускників вищих навчальних закладів працюють не за своєю спеціальністю.

На думку заступника, молодь думає лише про отримання диплома та зовсім не задає собі питання про реалії на ринку праці, що призводить до дисбалансу між попитом і пропозицією робочої сили. За словами чиновника, значна частка відповідальності за це лежить на плечах телепростору, який популяризує престижну роботу, таку як, юрист, журналіст, фінансист, економіст, залишаючи в тіні робітничі професії, за якими йде постійна нестача співробітників.

Таким чином заступник міністра соціальної політики України вніс пропозицію щодо кардинальної зміни принципів державного замовлення на підготовку кадрів, що повинно формуватися за участю галузевих міністерств і роботодавців, місцевих органів влади, виходячи з потреб регіональних ринків праці.

 

Джерело: http://styknews.info/
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Образование в сфере логистики и транспорта Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Seo анализ сайта