Главная Новости, события В Україні 40% випускників вищих навчальних закладів працюють не за своєю спеціальністю

Вопрос-ответ

Что включает в себя единая система классификации и кодирования Следует стремиться использовать единую систему классификации и кодирования, базирующуюся...

В Україні 40% випускників вищих навчальних закладів працюють не за своєю спеціальністю
31.03.2012 23:30

Як повідомив перший заступник міністра соціальної політики України Василь Надрага під час “круглого столу” в Києві, 40% випускників вищих навчальних закладів працюють не за своєю спеціальністю.

На думку заступника, молодь думає лише про отримання диплома та зовсім не задає собі питання про реалії на ринку праці, що призводить до дисбалансу між попитом і пропозицією робочої сили. За словами чиновника, значна частка відповідальності за це лежить на плечах телепростору, який популяризує престижну роботу, таку як, юрист, журналіст, фінансист, економіст, залишаючи в тіні робітничі професії, за якими йде постійна нестача співробітників.

Таким чином заступник міністра соціальної політики України вніс пропозицію щодо кардинальної зміни принципів державного замовлення на підготовку кадрів, що повинно формуватися за участю галузевих міністерств і роботодавців, місцевих органів влади, виходячи з потреб регіональних ринків праці.

 

Джерело: http://styknews.info/
Подобные материалы:
Последние похожие материалы:
Более поздние похожие материалы:

 

Результаты тестов

Результаты тестов
<->(УЦП) Тема 04. Выбор логистической системы (19 тест.заданий) 47.37 %
<->(ГП) Тема 11. Выбор транспортных средств при грузовых перевозках (14 тест.заданий) 50.00 %
<->(УЦП) Тема 05. Выбор информационной подсистемы (12 тест.заданий) 33.33 %
Перейти к тестам

Ваше мнение

Какая форма образования для Вас предпочтительна?

Образование в сфере логистики и транспорта Copyright © 2011-2018. При использовании материалов сайта - гиперссылка обязательна. All Rights Reserved.

Seo анализ сайта